UZKODU PLATE 50 GB PAR 35 EUR

BEZMAKSAS piegāde Rīgā pasūtījumiem virs 70 EUR, citā gadījumā piegāde maksās 6 EUR

BEZMAKSAS izņemšana Ilūkstes iela 24, Rīga,  gimenes kafejnīca Dzīvoklis 76

Pieņemam pasūtījumus katru dienu no 8:00-17:00. Piegāde Jums ērtākajā laikā 25883322.

⛔ Uz piektdienu 27.05.2022 un sestdienu 28.05.2022 pasūtījumus vairs nepieņemam! Esam traki pilni. Atvainojiet par sagadātajām neērtībām!

Kāpēc mēs?

Rūpejoties par Jums pasūtījumi tiek gatavoti no augstākās kvalitātes produktiem, bez ķīmiskām piedevām un konservantiem. Jūsu svētku mielasts tiek gatavots tajā pašā dienā, kad to saņemsiet, tieši tāpēc viss būs svaigs un gards!

Очень советую закуски из этого уютного кафе! Все мои семейные праздники не обходятся без закусочек, салатов и горячего. Всегда на высоте! Сервис тоже радует, всегда без опозданий, все свежее, персонал вежливый! Спасибо большое команде, процветания!!

Dana Teivāne
Mārupe

Fantastisks serviss, ļoti garšīgas uzkodas, unikālais vizuālais izkārtojums. 

Maris Zuravskis
Cool-wheels.com īpašnieks

Par mums

Veronika un Dmitrijs Bogdanovi

Uzkodu darbnīcas "Dzīvoklis 76" īpašnieki

Uzkodu darbnīca "Dzīvoklis 76" patiešam ir ģimenes uzņemums. Tieši tāda bija mūsu vīzija, kad šī ideja par ģimenes kafejnīcu tika lolota mūsu sapņos.  

Mūsu prioritāte ir, lai katrs mūsu viesis pie mums justos īpašs, gaidīts un lutināts. 

Tā kā mūsu ģimenē aug divi mazi rezgaļi, mēs īpaši saprotam cik svarīgi ir, lai svētku brīžos arī bērni būtu nodarbināti. Mums tam ir lieliskas iespējas, jo kafejnīcas telpas ir sadalītas trijās zonās. Vienā no zonām ir iekārtota bērnu rotaļu istaba. 

Vienmēr esam gatavi uzklausīt Jūsu vēlmes un sarīkot jebkura veida svētkus ģimenes, draugu vai kolēģu lokā. Uzklāsim furšetes vai sēdoša tipa banketu. Plašs uzkodu sortimets  līdzņemšanai. Pidāvājam kulinārijas un citas meistarklases, telpu nomu, konferenču telpu ar projektoru.

Atrašanās vieta

Lielisks risinājums Jūsu svētkiem, bez rūpēm. Iespējama piegāde Jums ērtākajā laikā un vietā. Pasūti šodien, saņem jau rīt! Ir jautājumi? Droši rakstiet vai zvaniet, ar prieku atbildēsim! 

Adrese:

Ģimenes kafejnīca "Dzīvoklis 76", Ilūkstes iela 24, Rīga

Pasūtījumu pieņemšanas laiks:

Pirmdiena-svētdiena

8:00-18:00