UZKODAS & UZKODU PLATES SVĒTKU GALDAM

Uzkodu plates dzimšanas dienām, ballītēm, kāzām, korporatīviem pasākumiem un banketiem no 45 EUR / 50 gab. 

BEZMAKSAS piegāde Rīgā (izņemot piegādi uz Imantu, Bolderāju un Vecmīlgrāvi) pasūtījumiem virs 80 EUR, zem 80 EUR - 8 EUR. Iespējama piegāde ārpus Rīgas.

Lūdzam noformēt pasūtījumus vismaz 48 stundas iepriekš, pasūtījumus uz brīvdienām 3-5 dienas iepriekš. Brīvdienās un svētku laikā pasūtījumu pieņemšana var tikt ierobežota!

Pieņemam pasūtījumus katru dienu no 8:00-16:00, piegāde Jums ērtākajā laikā līdz 19:00.

Pirmo reizi pasūtīju uzkodas “Dzīvoklis76” vīra dzimšanas dienas svinībām un biju patīkami pārsteigta par lielo izvēli, labi pārdomātam uzkodu platēm un pasūtījumu noformēšanas ērtību.  Uzkodu garša, izskats un kvalitāte pilnībā atbilda manām cerībām.

Tagad regulāri pasūtu uzkodas no Dzīvoklis76 mājas ballītēm, korporatīvajiem un citiem pasākumiem.

Iesaku visiem, kas novērtē augstu kvalitāti un lielisku servisu!

Grāmatvedības pakalpojumu kompānija SIA Mercredi https://mercredi.lv

Svetlana Dovrovoļska
Grāmatvedības pakalpojumu kompānija SIA Mercredi https://mercredi.lv

Pasūtījām uzkodas Pūces ielas mājokļu projekta UPLEVEL HOME Spāru svētku svinēšanai Purvciemā. 

Uzkodu darbnīca "Dzīvoklis 76": izsmalcināta uzkodu garša, kas papildina svētku noskaņu; kvalitatīvi produkti un draudzīgas cenas; estētisks un gaumīgs noformējums; ērts pasūtīšanas process un precīza piegāde. 

UPLEVEL CONTRACTOR SIA https://uplevel.lv

Ginta Rancāne
Sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja UPLEVEL CONTRACTOR SIA

Kāpēc klienti izvēlās mūs?

Pasūtīt uzkodas ir ērta iespēja dažādiem pasākumiem un priecīgiem notikumiem: dzimšanas dienas, jubilejas, bērnu ballītes; vecmeitu un vecpuišu ballītes, kāzas; atklāšanas un prezentācijas pasākumi, izstādes; biznesa tikšanās, korporatīvās ballītes, konferences, semināri un lekcijas; degustācijas un koncerti; pikniki.

Keiteringa un banketa servisa uzņēmumu ir vieglāk izvēlēties pēc paziņu un draugu ieteikuma, bet ja nu tas nav iespējams? Lūk, tikai daži iemēsli kāpēc klienti izvēlās mūs:

Mums ir vienas no labākajām cenām Rīgā, pasūtījumiem virs 80 EUR ir bezmaksas piegāde Rīgā (izņēmot Imantu, Bolderāju un Vecmīlgrāvis).

Mūsu uzkodas vienmēr ir paši svaigākie, jo pasūtījumus gatavojam tikai izdošanas dienā. Uzkodu ražošanu sākam katru dienu no 5-6 no rīta, liela pasūtījuma gadījumā strādājam arī nakts maiņās.

Uzkodas gatavojam no augstākās kvalitātes produktiem, bez ķīmiskām piedevām un konservantiem. Strādājam ar korporatīvajiem klientiem, esam PVN maksātāji.

Mūsu uzkodas izskatās izsmalcināti un iespaidīgi, pateicoties to košumam, svaigumam un negaidītai produktu kombinācijai.

Gatavojam uzkodas gan priekš maziem svētkiem, gan lieliem pasākumiem (līdz 7000 kanapē uzkodām 1000 - 1300 cilvēku kompānijām).

Jūsu pasākuma viesi noteikti būs sajūsmā par mūsu sātīgajām un mutē kūstošajām uzkodām!

Par mums

Veronika un Dmitrijs Bogdanovi

Uzkodu darbnīcas "Dzīvoklis 76" īpašnieki

Dzīvoklis 76 ir ģimenes uzņēmums, mūsu mūža darbs, ar ko gribam lepoties.

Esam parasti cilvēki, viesmīlīgi saimnieki, neviens mūs nekad nav atstājis izsalcis. Draugu kompānijas, uzkodas, gardi kārumi, sarunas un galda spēles līdz vēlai naktij – tas viss ir par mūsu ģimeni.

Mēs gribējām izveidot vietu, uz kuru mēs, mūsu draugi un draugu draugi vēlētos nākt katru dienu! Ar tādu vīziju 2018. gadā beigās mēs atvēram ģimenes kafejnīcu “Dzīvoklis 76”.

“Dzīvoklis 76” bija kafejnīca jaunām ģimenēm ar vai bez bērniem, studentiem, ambicioziem frilanseriem, tiem, kas vēlējās satikties pēc darba ar draugiem vai ģimeni omulīgā vietā. Bijām ļoti lepni, ka izdevās izveidot tik garšīgu izklaides vietu.

Mūsu kafejnīcā bija iespēja ar prieku paēst, rīkot bērnu ballītes spēļu istabā, svinēt dzimšanas dienas un neaizmirstamus pasākumus, sarunāt biznesa tikšanās, spēlēt galda spēlēs un mafiju, klausīties interesantas lekcijas, piedalīties kulinārijas un citās meistarklasēs, apspriest svarīgus jautājumus māmiņu klubā un pat piedālīties jogas nodarbībās.

Taču dzīve ieviesa korekcijas - pandēmijas dēļ kafejnīcu nācās slēgt. Kā ir, kad noslēdz dzīves biznesu, kurā ieguldīts darbs, milzīgi daudz sapņu un spēka? Iznīcinoši... Tajā brīdī mūsu mīļie klienti bija pirmie, kas sniedza atbalstu. 

Nevarēdami pavadīt laiku mūsu kafejnīcā, viņi sāka mums pasūtīt uzkodas līdzņemšanai ballītēm, mājas svētkiem, vīna degustācijām un pat konferencēm Zoomā. Tā radās ideja mainīt attīstības vektoru un atvērt uzkodu ražošanu. Piespiedu slēgtās ģimenes kafejnīcas durvis pavēra tūkstošiem durvju uz mūsu draugu dzīvokļiem, mājām un birojiem.

Mēs izturamies pret saviem klientiem kā pret draugiem. Kā viesmīlīgi saimnieki vienmēr ar prieku un laba vēlējumiem veram mūsu Dzīvokļa 76 durvis. Kurš savā dzīvoklī ielaidīs cilvēkus, kurus nevar saukt par radiem, mīļajiem un draugiem?

Paldies, draugi, par mīlestību un viesmīlību, uzticību, par katru pasūtījumu, katru atsauksmi un ieteikumu. Mēs esam patiesi priecīgi būt daļa no jūsu svētku galda mielasta.

Atrašanās vieta

Ja jums rodas jautājumi, zvaniet mums! Mēs vienmēr esam priecīgi sniegt padomu. ☎ +371 2 588 3322

KJT SIA, LV40003321172

Adrese:  Ilūkstes iela 24, Rīga (Ģimenes kafejnīca "Dzīvoklis 76.")

Pasūtījumu pieņemšanas laiks:

Pirmdiena-Svētdiena

07:00-16:00

Pasūtījumu izsniegšanas laiks:

7:00 - 16:00 I ❗ SVARĪGI❗Visi pasūtījumi tiek gatavoti piegādes/izņemšanas dienā. Ja jūsu pasūtījums ir 5 vai vairāk uzkodu plates, agrākais izņemšanas laiks var būt 9:00-10:00 no rīta

Pasūtījumu piegādes laiks:

7:30 - 19:00 I ❗ SVARĪGI❗Visi pasūtījumi tiek gatavoti piegādes/izņemšanas dienā. Ja jūsu pasūtījums ir 5 vai vairāk uzkodu plates, agrākais piegādes laiks var būt 9:00-10:00 no rīta

KONTAKTI

Pieseko mūsu sociālajiem tīkliem, lai nepalaistu garām jaunumus!